Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Resko tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W współczesnych czasach grupę ludzi robi zakupy poprzez internet. Stanowi ostatnie przyjemne przede każdym ze względu na mnogość materiałów dodatkowo ich sposobów, które możemy wyszukać w budów. Parę kliknięć, pieniądze znikają z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem dostaje się w swoich rękach. Oraz wtedy wszystko bez poruszania się z łóżka! Stanowi ostatnie idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim potrafią one oszczędzić na wysyłce paczek, i jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest do tyłu przekonany co do sytuacje pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na poziom próbny. Je on 150 jasnych również jest możliwe zakończenie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi ostatnie szczególnie dobra alternatywa dla przedsiębiorców, którzy właśnie wchodzą na zbyt dodatkowo nie wiedzą, jaki będzie zbyt na dany towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im więcej paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, jak również te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas bycia umowy, a i zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do klienta już kolejnego dnia. Stanowi ostatnie wyjątkowo korzystne w sezonie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka że stanowić na siłę złota. Powody te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na trwające 12 i 24 miesiące. Małych Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Krótkie Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i inny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W idealnym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W odwrotnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych podejmują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a więcej możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w dowolnym momencie, w relacje od potrzeb. Stawka za paliwo jest dodatkowo wliczona w cenę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w domowej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest naturalny też na związek z ważniejszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można też wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest niesłychanie funkcjonalne – wystarczy wejść na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, używamy do podsumowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments